MAGIJA ANĐUŠIĆA: U stilu Teodosića asistirao kroz noge protivničkog igrača

0

Srpski košarkaš Danilo Anđušić odigrao je svoju najbolju partiju u dresu Parme u porazu od Nižnjeg Novgoroda sa 115:94 u regionalnoj VTB ligi.

3

Српски кошаркаш Данило Анђушић одиграо је своју најбољу партију у дресу Парме у поразу од Нижњег Новгорода са 115:94 у регионалној ВТБ лиги.

Српски кошаркаш је на терену провео 32 минута и за то време је постигао овосезонски рекорд са 26 поена, уз шест асистенција и три скока, уз још један најбољи лични резултат ове сезоне од 28 индексних поена.

Један од потеза Анђушића који ће се дуго памтити је асистенција кроз ноге противничком играчу за ефектан завршетак акције.

Анђушић је протеклог лета стигао у руски клуб и од тада се истиче као главни играч тима из Перма. Дуел два тима решен је већ у првом полувремену, када је Нижни Новгород дошао до двоцифрене предности, коју је потом само повећавао.

Анђушић је једини одржавао госте у игри, али није могао сам против расположеног противника.