Kakav “bezobrazluk” Sergeja, pa je l’ sme ovakav gol? (VIDEO)

0

Bravo, majstore! Kakav gol Sergeja Milinković-Savića, u kakvom trenutku, na kakvoj utakmici - magija, za pobedu Srbije 2:1 nad Norveškom.

Србија је повела у 81. минуту на гостовању Норвешкој, па је у 88. било 1:1 у полуфинала баража за Европско првенство и отишло се у продужетке.

Испустили су “орлови” велику, велику шансу, али… Очито је меч у Ослу био “тај” да Сергеј Милинковић-Савић покаже и у националном тиму сву магију, коју показује сезонама уназад у Лацију.

Фантастична акција виђена је у 102. минуту у режији фудбалера Србије… Тадић је одиграо до Митровића, он је на десној страни избацио Лазовића који је вратио лопту до Тадића, “десетка” Србије пронашла је Сергеја и он је маестрално “боцнуо” за друго вођство.

И за коначних 2:1, па ће Србија играти против репрезентације Шкотске 12. новембра у Београду за пласман на Европско првенство.