• SPORT
  • FUDBAL: Gosti odneli bodove iz Beograda (rezultati završenih utakmica)

FUDBAL: Gosti odneli bodove iz Beograda (rezultati završenih utakmica)

0

Новосађани су се тријумфом против ОФК Београда (2:0) приближили Партизану само на бод. Нови Пазар бољи од Доњег Срема, реми у Крагујевцу.

Фудбалери Војводине победили су данас на гостовању ОФК Београд са 2:0 (1:0) у утакмици 10. кола Суперлиге Србије. Војводина је овим тријумфом ухватила прикључак са екипама из врха табеле.

Голове за Новосађане постигли су Марко Полетановић у 29. и Петар Шкулетић у 62. минуту.

Бодове из Београда однела је и Јагодина, која је резултатом 2:0 (0:0) славила против Рада на Бањици.

Стрелац првог гола за госте био је Милан Ђурић у 64. минуту, који се искупио за промашени пенал из првог полувремена, када је због играња руком искључен дефанзивац „грађевинара“ Слободана Урошевић. Коначан резултат поставио је Филип Арсенијевић у 86. минуту.

У осталим утакмицама Нови Пазар је код куће савладао Доњи Срем голом Мутавџића у финишу првог полувремена, док су Раднички и Спартак у Крагујевцу одиграли без голова.