Everton i Kahriman spasili Partizan trećeg poraza u večitom derbiju u 95. minutu! (VIDEO)

0

zvezda-partizan-1(2)

Црвена звезда је остала још једном непоражена у светковини српског фудбала, Партизан је зиборио бод голом у 95. минуту, најкраћи је епилог вечитог дрбија, 151. по реду.

Вечити дерби, 151. по реду, био је узбудљив само у финишу, а у тих 15-так минута свашта се дешавало. Најпре је Божовићев џокер са клупе Предраг Сикимић послао бомбу у мрежу сјајног Шаранова, па се чинило да ће Црвена звезда по трећи пут ове сезоне славити.

teren_zvezda(1)

Ипак, кад су се томе можда и најмање надали, црно-бели су изједначили. И то на какав начин! Евертон је натрчао на лопту у 95. минуту, опалио по њој са 40 метара, она је ишла право у Кахримана, који је направио невероватан кикс, за изједначење – 1:1.