ДА ЛИ ЈЕ ОВО НАЈГЛУПЉИ ПОТЕЗ у историји фудбала?

0

Лопта је ишла у празну мрежу, славље је било припремљено, али је онда уследила невероватна реакција...

Невероватне сцене стижу из Румуније. Дефинитивно један од најчуднијих момената у фудбалу на мечу Купа између Клужа и Астре.

Домаћин је головима у другом, петом и осмом минуту дошао до убедљивих 3:0, али су гости прво из пенала смањили, потом је уследио аутогол и онда у 75. минуту погодак Лулакуа за изједначење и уједно продужетак (3:3).

У 99. минуту је уследио нови гол за преокрет Астре. Клуж је нападао и имао прилику да из корнера у последњим моментима утакмице обезбеди пенале. Чак је и голман отишао у шеснаестерац.

Међутим, нису добро извели корнер, уследила је муњевита контра, Бус је упутио ударац ка празној мрежи, спремао се да почне да слави, али је онда његов саиграч направио глупост. Георг је одлучио да “закуца” лопту у мрежу, почео је да прославља, да би линијски судија потом подигао заставицу због офсајда. Срећа за њега је што је Астра прошла даље…