Masovna tuča Grobara u Čairu

0

Забрањени напали „Нишки картел“ пре почетка меча Партизан – Фленсбург.

Утакмица Лиге шампиона u рукомету између Партизана и Фленсбурга каснио је због масовне туче завађених фракција Гробара.

Навијачка група „Забрањени“ напала је нишке навијаче Партизана „Нишки картел“, која је блиска са „Алкатразима“, а полицији је требало неколико минута да смири страсти у „Чаиру“.

Играчи две екипе су напустиле терен, а после петнаестак минута ситуација се смирила па је утакмица могла да почне.

Рукометаши Партизана изгубили су вечерас као домаћини у Нишу од немачког Фленсбурга са 37:31 (17:15) у утакмици другог кола А групе Лиге шампиона.

Изабраницима Александра Брковића то је био други пораз у елитном континенталном такмичењу.

Осим вођства на самом почетку утакмице, екипа Партизана није успевала озбиљније да угрози фаворизоване госте.

Најефикаснији у тиму Фленсбурга био је Андрес Јенсен Егерт са девет погодака, док је један гол мање за црно-беле дао Бојан Радивојевић.

Следећу утакмицу рукометаши Партизана одиграхе 13. октобра, такође у Нишу, а противник ће им бити шпански Адемар из Леона.