Vaterpolistima isplaćene nagrade za evropsko zlato

0
Beograd, 20.01.2016. -Vaterpolisti Srbije slave posto su se plasirali u finale Evropskog prvenstva, pobedivsi Grcku sa 13:7, veceras  Beogradskoj areni.  (BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO)

Beograd, 20.01.2016. -Vaterpolisti Srbije slave posto su se plasirali u finale Evropskog prvenstva, pobedivsi Grcku sa 13:7, veceras Beogradskoj areni. (BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO)

Министарство омладине и спорта саопштило је да су ватерполистима Србије исплаћене награде у износу од по 20.000 евра за освојену златну медаљу на Европском првенству које је недавно одржано у Београду.

Како се наводи, исплата је извршена након што је министар омладине и спорта Вања Удовичић почетком недеље најавио да ће ватерполисти бити награђени.

Ватерполо репрезентација Србије освојила је трећи пут узастопно титулу европског првака, пошто је прошле суботе у финалу Европског првенства у Београдској арени, победила Црну Гору са 10:8.