ХРВАТИ КАО ПРОБА ПРЕД СРБИЈУ: Бразил победио 2:0 каква голчина Нејмара! (ВИДЕО)

0

Фудбалска репрезентација Бразила победила је у пријатељској утакмици селекцију Хрватске са 2:0

Стрелац јединог гола на утакмици био је најбољи фудбалер Бразила Нејмар, који је заиграо први пут после три месеца.

Нападач ПСЖ-а се опоравио од повреде, али није био у стартној постави, већ је ушао у игру на старту другог полувремена.

Нејмар је добио лопту од Кутиња и по левој страни направио дар-мар, преварио неколико противничких играча, ушао у средину и на крају савладао Данијела Субашића у 69. минуту.

На крају је Фирмино, дубоко у надокнади ставио тачку на утакмицу и потврдио победу Бразила.

Хрвати су на овој утакмици требало да „глуме“ Србе, јер се „кариоке“ на Мундијалу састају са нашом селекцијом у групној фази (27. јун).

Иако су изгубили, „коцкасти“ су у неколико наврата запретили Алисону, али завршница није била на нивоу да би се савладао голман Бразила.

БРАЗИЛ – ХРВАТСКА 2:0 (0:0)
Стрелац: Нејмар у 69. и Фирмино у 90+4. минуту.

Стадион: „Енфилд“

БРАЗИЛ: Алисон, Марсело (од 60. Филипе Луиз), Миранда (од 65. Маркињос), Силва, Данило, Каземиро, Фернандињо (од 46. Нејмар), Паулињо, Кутињо (од 82. Фред), Вилијан (од 82. Тајсон), Габријел Жезус (од 60. Фирмино).

ХРВАТСКА: Субашић, Вида, Ћорлука (од 52. Ћалета-Цар), Ловрена, Врсаљко (од 88. Једвај), Ракитић (од 83. Брадарић), Бадељ (од 61. Брозовић), Перишић, Модрић (од 58. Ковачић), Ребић (од 64. Пјаца), Крамарић.