ЗВЕЗДА шампион Србије кошем у последњој секунди!

0

Навијачи Партизана су негодовали на јер сматрају да је Берон при полагању лопте направио кораке.

Црвена звезда је одбранила шампионску титулу у кошаркашком првенству Србије, након што је у 4. утакмици финалне серије савладала вечитог ривала Партизан са 76:75.

Победоносни кош је уз звук сирене постигао Били Берон.

Меч у последњсој четвртини је био прекинут дуже од 30 минута, пошто је гром ударио у дворану „Пионир“, погасио трећину светала у хали, а кров почео да прокишњава!

Утакмица је настављена и до краја меча су љубитељи кошарке гледали драму на терену. Последњи напад Звезда је имала 14 секунди пре краја, уз поен заостатка за Партизаном, али је Берон полагањем лопте у последњим тренуцима донео Звезди још једну титулу.

Навијачи Партизана негодовали су јер сматрају да је Берон при полагању направио кораке.

Након меча, халом је одзвањало „Вучићу педеру“ из грла навијача Партизана.