ВАР ИЗБИО ПОБЕДУ ЗВЕЗДИ: Реми са Јанг бојсом! Швајцарци из пенала избегли пораз

0

Фудбалери Црвене звезде играли су нерешено 2:2 са Јанг бојсом у Берну у првој утакмици плеј-офа за Лигу шампиона.

Реванш је на програму у уторак на „Маракани“ и тада ће пасти одлука ко ће другу сезону заредом бити учесник групне фазе елитног такмичења.

Домаћин је повео већ у седмом минуту голом Асалеа, а онда је Звезда направила преокрет. Изједначио је Дегенек у 18. минуту, да би у уводу другог полувремена дебитант у црвено-белом дресу Матео Гарсија уписао првенац. Међутим, ВАР је у 76. минуту одлучио да Јанг бојс добије пенал, после ког је Оаро изједначио и поставио коначан резултат.

Тим Владана Милојевића има одличан резултат, исти који је Звезда имала и 2004. после јединог претходног гостовања Јанг бојса. Тада је у реваншу декласирала Швајцарце 3:0, а црвено-бели се надају да би и у уторак сценарио могао да буде исти.