СКАНДАЛ У ТИРАНИ: Албанци каменовали пољске фудбалере, један играч теже повређен (ВИДЕО)

0

povredjeni fudbaler
Жесток инцидент се догодио на утакмици квалификација за Лигу Европе у Тирани.

Утакмица квалификација за Лигу Европе између албанске екипе Кукеши и Легије из Варшаве прекинута је у 61. минуту, пошто је фудбалер гостију Дуда погођен каменом у главу од стране албанских навијача.

При резултату 2:1 за гостујући тим, домаћи навијачи су почели да бацају каменице на фудбалере Легије, а несрећни Дуда погођен је у главу. Судија је био принуђен да истог момента прекине меч.

Велики број инцидената претходио је овој утакмици. Навијачи су се сукобили у граду, а напетост је расла из минута у минут и на трибинама стадиона у Тирани.

Албанци су за време меча истакли транспарент на коме је писало: „Крај утакмице значиће и крај твог живота, ја нисам Словен, ја сам Албанац!“

Извор: Курир.рс