МАРАКАНА НЕ ПАМТИ ОВАКАВ ДЕБАКЛ: Бламажа Звезде против Бајерна!

0

Фудбалери Црвене звезде изгубили су од Бајерна 0:6 (0:1) на стадиону "Рајко Митић" у утакмици петог кола Групе Б Лиге шампиона.

Звезда је доживела најтежи пораз у историји на „Маракани“!

Историју је исписао и Роберт Левандовски, јер је постигао четири гола за 15 минута, што у Лиги шампиона никоме пре није успело.

Међутим, упркос свему, црвено-бели и даље имају реалне шансе да се домогну пролећа у Европи. За „прекоманду“ у Лигу Европе потребно им је да у последњем колу 11. децембра не изгубе од Олимпијакоса у Пиреју.

Ускоро опширније…

ТОК МЕЧА:

КРАЈ – 0:6!

89. минут – 0:6 – ТОЛИСО! Француз погађа са ивице петерца.

84. минут – КАКВА ОДБРАНА БОРЈАНА! Толисо је ишао сам на голмана Звезде, који је маестрално реаговао и проследио лопту до пречке.

78. минут – „Звезда је шампион“, грми са Севера.

77. минут – Милер уместо Левандовског.

76. минут – Иванић уместо Петровића.

69. минут – Милојевић појачава одбрану, Панков уместо Гарсије.

68. минут – Кимих је заменио Мартинеза.

68. минут – 0:5 – ЛЕВАНДОВСКИ! Четврти гол Пољака за само 15 минута! Одиграо је „дупли“ дупли пас са Перишићем, остао сам пред Борјаном и извршио рутинску егзекуцију.

64. минут – 0:4 – ЛЕВАНДОВСКИ! Хет-трик Пољака за 11 минута! Павар је центрирао, а Левандовски усамљен у непосредној близини гола главом послао лопту у мрежу.

61. минут – Мења и Флик, Перишић уместо Кутиња.

61. минут – Прва измена код Звезде, Вулић уместо Кањаса.

60. минут – 0:3 – ЛЕВАНДОВСКИ! Марин је погрешио, лопта је дошла до Кутиња, који је центрирао, Толисо главом спустио лопту до Левандовског, који је усамљен са само неколико метара послао лопту у мрежу. Црвено-бели су рекламирали офсајд позицију Пољака, али није је било, јер је Милуновић закаснио да изађе.

57. минут – Коначно Звезда у нападу! Вукановић је ушао у казнени простор по десној страни и шутирао, али поред гола.

53. минут – 0:2 – ЛЕВАНДОВСКИ ИЗ ПЕНАЛА!

52. минут – ПЕНАЛ ЗА БАЈЕРН! Дегенека је лопта погодила у руку приликом уклизавања Левендовском, па је Кујперс показао на белу тачку.

51. минут – Горецка је био у повољној позицији, али је слабо шутирао, па је Борјан укротио лопту.

У 48. минут – Према уводним минутима другог полувремена делује да су црвено-бели одлучнији.

46. минут – Почело је друго полувреме, није било измена.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА – 0:1

45. минут – Шут Дејвиса за мало преко гола.

41. минут – ПОНИШТЕН ГОЛ ЛЕВАНДОВСКОМ! Мајсторија Пољака, погодио је рашље Борјановог гола, али је Кујперс на асистенцију из ВАР собе поништио гол, јер је асистент Толисо играо руком.

31. минут – Први корнер за Звезду.

27. минут – Левандовски је пао у казненом простору, нема ни говора о пеналу.

24. минут – Гости су већ извели осам корнера.

21. минут – Гобељић је добио ударац у главу. Стављена му је чалма, па је наставио утакмицу.

20. минут – Кутињо је лукаво шутирао из „скраћеног корнера“, Звездин голман поново на месту.

16. минут – Волеј Горецке, још једна сјајна одбрана Борјана.

14. минут – 0:1 – ГОРЕЦКА! Бајерн је голом крунисао офанзиву. Кутињо је центрирао са десног крила, Горецка је између двојице Звездиних дефанзиваца главом послао лопту у мрежу.

13. минут – Бајерн је у тоталној офанзиви…

12. минут – Левандовски са дистанце, па Коман са левог крила снажно пуцају, али Борјан је за сада сјајан.

7. минут – ВЕЛИКА ШАНСА ЗА БАЈЕРН! Ишао је Левандовски сам ка Борјану, али га је Милуновић стигао и омео при шуту, па је лопта завршила поред гола.

7. минут – Жути картон је добио Милуновић због ударања у главу Левандовског у скоку.

6. минут – Левандовски је шутирао, Борјан је сигуран.

3. минут – Први корнер на утакмици извели су гости, није било наивно по Звезду, али су црвено-бели на крају избацили лопту из казненог простора.

1. минут – Кујперс је дао знак да утакмица почне.

ПОМОЗИТЕ РАД СРБИН.ИНФО ДИНАРСКОМ УПЛАТОМ – КЛИКНИТЕ ОВДЕ!