ГУБИЛИ СА 21 РАЗЛИКЕ: Јокић режирао највећи преокрет у историји клуба (ВИДЕО)

0

Денвер је славио над Филаделфијом са 100:97 у једном од најлуђих мечева у историји НБА чији је јунак био српски репрезентативац Никола Јокић!

Никола Јокић је био јунак невероватног меча између Денвера и Филаделфије, у којој је његов тима успео да надокнаде заостатак од чак 20 поена и на крају стигне до победе,.

Јокић је постигао кош за победу у последњим секундама меча!

Он је на крају имао 26 поена, десет скокова и шест асистенција. На другој страни, Џоел Ембид је био најбољи са 19 поена и 15 скокова.

Денвер је лоше започео утакмицу, веч на полувремену су губили 15 разлике, на крају треће четвртине веома расположени Џоел Ембид је водио Филаделфију и до +20. Највећа предност је виђена на почетку последње деонице када је Скот уписао прве поене у том периоду игре!

Онда је уследио преокрет домаћина, тимском игром успели су да истопе предност Сиксерса!

У последњем минуту Денвер стиже до предности захваљујући нестварном поену Јокића на три секунди до краја. Неуспели пик-ен-рол са Марејом, натерао је Јокића да дода лопту до Милсапа, који му је потом узвратио, а онда је Никола у паду постигао кош за победу!