ЧАЧАК Родитељи се тукли на утакмици петлића, деца вриштала и молила их да се смире

0

Велики скандал десио се на утакмици петлића Слободе и Борца. Општи хаос настао је када су малишани гостујућег тима постили гол за 3:2 у последњем минуту меча.

Утакмица је текла нормалним током све до 90. минута, када је при резултату 2:2 Борац постигао гол.

У том тренутку један од родитеља од трибине поред игралишта улази у терен, трчи тридесетак метара, сустиже судију и удара га у главу. То је изазвало реакцију публике, па на терен истрчава још око 20 родитеља. Почиње општи метеж, гурање, псовање, претње, међусобни ударци…

Деца су вриштала и молила родитеље да се смире.

После неколико минута општег хаоса ситуација се некако смирила, а у међувремену је позвана и полиција. Према незваничним сазнањима, више од 20 актера или очевидаца овог скандала дали су изјаве у згради Полицијске управе у Чачку.

– Као друштво смо отишли дођавола! Утакмица петлића, у којој резултат ништа не значи, игра се на живот и смрт. Да ли је ово могуће!? Све то је последица болесних амбиција родитеља – рекао је за „Морава инфо“ један од очевидаца догађаја на Слободином игралишту.

ПОМОЗИТЕ РАД СРБИН.ИНФО ДИНАРСКОМ УПЛАТОМ – КЛИКНИТЕ ОВДЕ!