РАДНИЧКИ ПОБЕДИО ПАРТИЗАН У ХУМСКОЈ Навијачи вређали и гађали Лалатовића!

0

Навијачи Партизана прво су са западне трибине (где је ложа Вучелићеве управе), а потом и са осталих "помињали породицу" некадашњег капитена и тренера Црвене звезде, јер је његов тим у гостима победио црно-беле.

Тренер фудбалера Радничког Ненад Лалатовић брутално је вређан на стадиону у Хумској током данашње утакмице против Партизана.

Увреде су почеле крајем првог полувремена утакмице Партизан Раднички, након што је нишки клуб повео у 25. колу Супер лиге Србије.

Лалатовић је између осталог и гађан упаљачима, које је и сам скупљао око себе и потом предао делегату.

Увреде су се наставиле и на почетку другог полувремена.

Фудбалери Радничког победили су данас Партизан у гостима са 1:0, у 25. колу Супер лиге Србије.

Стрелац на стадиону у Хумској је био Нермин Хаскић у 41. минуту.

Прво полувреме прошло је у изједначеној игри, а Раднички је искористио једину шансу и дао гол вредан три бода.

Раднички се повукао у другом делу, Партизан је имао посед лопте, али само једну велику прилику, када је Рикардо Гомеш погодио стативу.

Раднички је победом увећао предност у односу на Партизан. Нишки клуб је други са 62 бода, 11 више од црно-белих који су трећи.

Црвена звезда води на табели српског првенства са 69 бодова.

Спартак је у последњој утакмици 25. кола Супер лиге са 2:1, после преокрета, победио Војводину у Новом Саду.