СРБИН ИЗРЕШЕТАО АЛБАНЦА НА ГОЛУ: Каква бомба Сергеја Савића, Бериша пао на колена

0

Бриљирао је Милинковић Савић у дресу Лација и на гостовању у Бергаму, где је постигао два гола у ремију против Аталанте.

Сергеј Милинковић Савић наставља да бриљира у Серији А! Био је централна личност меча у Бергаму где су Аталанта и Лацио ремизирао са 3:3, а управо је Милинковић Савић постигао два гола.

Иако је његов Лацио прилично лоше почео меч против Аталанте у Бергаму где је губио од 22. минута са 2:0, после голова Калдаре и Иличића, само неколико минута касније српски репрезентативац је са два гола поравнао резултат.

Најпре сјајном соло-акцијом, да би убрзо је постигао још један гол и изједначио је резултат. Тада је одлично шутирао са ивице казненог простора после повратне лопте и у 35. минуту је резултат 2:2 у Бергаму.

Мало је фалило да Аталанта поведе и са 3:0, пошто је у 23. минуту, само минут после гола Иличића, невероватну шансу имао Брајан Кристанте, али је његов шут одбранио голман Лација.

Убрзо им се то осветило! Сергеј Милинковић Савић је прво погодио стативу само минут-два пре гола! А затим је направио нову мајсторију због које ће додатно да изазове пажњу највећих светских клубова, који га желе у својим редовима по сваку цену.

Прихватио је лопту скоро код центра, а затим ју је повео до ивице шеснаестерца, где ни три противничка играча нису успела да га зауставе, упутио је феноменалан шут који се од стативе одбио у мрежу иза леђа репрезентативног голмана Албаније, Стрита Берише, који није стигао на време да реагује, изненађен потезом Србина.

Погледајте нову мајсторију Сергеја Милинковић Савића:

Само неколико минута касније Милинковић Савић је постигао и свој други гол и изједначио је резултат.

Из прве је шутирао после асистенције Парола и ухватио Беришу на кривој нози за тотално враћање Лација у игру:

Аталанта је у наставку поново повела преко Иличића који је постигао гол са беле тачке у 50. минуту. Деловало је да су ближи победи, али је Луис Алберто у 79. минуту постигао гол за изједначење и поделу бодова у Бергаму.