ЦРНО-БЕЛИ НЕ МОГУ БЕЗ ГРОБАРА: Партизанова нула после мучења са Видеотоном

0

Фудбалери Партизана и Видеотона одиграли су без голова први меч плеј-офа за Лигу Европе.

Утакмица је одиграна у Хумској, без присуства домаћих навијача због казне којом је УЕФА казнила Партизан, али са стотинак присталица Видеотона на трибинама.

Једину прилику на мечу имао је Паткаи у 93. минуту, али је повратник у Партизан голман Владимир Стојковић спасао свој тим пораза.

Без жеље, жара и идеје су играли црно-бели. Најскупље појачање у историји Партизана Сејдуба Сума очигледно не може да испуни захтеве на позицији на којој га Мирослав Ђукић види, па је шеф струке у другом полувремену пробао и са Сашом Илићем. Међутим, како је и сам Ђукић оценио после утакмице, није било жељене пас игре.

Довољно је рећи да је једина два Партизанова шута у оквир гола упутио десни бек Мирослав Вулићевић?!

После утакмице дошло је и до мањег инцидента између полиције и навијача Видеотона. Гости су желели да се задрже на трибини како би прославили позитиван резултат, док су органи реда захтевали да што пре напусте стадион. На крају, све се завршило брзо и безболно.

Одлука о пласману у Лигу Европе „пашће“ следећег четвртка у Мађарској. Мада, према приказаном вечерас, ни једни ни други не заслужују да прођу даље.

Пре тог реванша, црно-белима предстоји првенствени меч у недељу са Напретком у Београду.

ТОК МЕЧА:

КРАЈ – 0:0!

90+3. минут – ШАНСА за ВИДЕОТОН! Паткаи је имао отворени шут, али је Стојковић одбранио.

69. минут – ЂУРЂЕВИЋУ ПОНИШТЕН ГОЛ ЗБОГ ФАУЛА!

66. минут – Саша Илић на терену. Сума је изашао.

62. минут – Пуцао је Него, Стојковић је био сигуран.

58. минут – После корнера Лазовића, Јухаш је био у прилици, али је лопту послао поред гола.

57. минут – Партизан врши притисак од почетка другог полувремена, али и даље није успео да створи ни шансу.

53. минут – Покушај Суме из слободњака.

46. минут – Почело је друго полувреме…

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА – 0:0

43. минут – И друга принудна измена код гостију. И Шћеповић се жали на повреду, уместо њега на терену је Сабо.

35. минут – Црно-бели су истрчали контру, лопта је дошла до Вулићевића, који је шутирао, али је голман Ковачик успео да је избоксује у корнер.

33. минут – Хаџић због повреде не може да настави утакмицу, заменио га је Гереши.

32. минут – Стопира је тукао из даљине, лопта је прохујала поред стативе Партизановог гола.

25. минут – Утакмица има спори ритам, узбуђења нема…

20. минут – Жути картон за Радина, због жустрог старта на средини терена.

13. минут – ШАНСА – Ђурђевић је шутирао са 20-так метара, али је лопта прошла поред стативе голмана Ковачика!

8. минут – За сада без већих узбуђења у Хумској