• ЗА 10 МИНУТА 4 ГОЛА: Погледајте Звездин преокрет против ОФК Београда! (ВИДЕО)

ЗА 10 МИНУТА 4 ГОЛА: Погледајте Звездин преокрет против ОФК Београда! (ВИДЕО)

0

Невероватан преокрет црвено-белих у другом полувремену.

Многи навијачи Црвене звезде били су забринути после завршеног првог полувремена меча на Врачару у 1. колу против ОФК Београда.

Романтичари су водили са 2:0 после првог дела игре головима Aндрића и Дражића, али је у другом полувремену виђена потпуно другачија ситуација на терену.

Црвено-бели су смањили преко Мбођа у 47. минуту, када је главом смеситио лопту у мрежу после центаршута Ибањеза.

Уследили су голови као на траци. Јовић је изједначио у 50. минуту после асистенције Катаија, а минут касније већ је било 3:2 за Звезду, после пенала, који је искористио Вукан Савићевић.

Савићевић је у 57. минтуту постигао и свој други гол и тако је Звезда фактички после 10 минута другог полувремена решила меч у своју корист, иако је губила са 2:0.

Двадесет минута касније мрежу је погодио и Џошуа Паркер, који је на крају постигао и коначан резултат другим голом у 89. минуту.