• ВИДЕО
  • ЗВЕЗДА ИГРА СА ФУДБАЛЕРОМ МАЊЕ: Ево како је Павићевић добио црвени картон већ у 2. минуту (ВИДЕО)

0

Павићевић је као последњи играч одбране фаулирао Гоуу, а пољски судија му је одмах показао црвени картон.

Фудбалери Црвене звезде од другог минута играју без искљученог Саве Павићевића на првом мечу првог кола квалификација за Лигу Европе против Каирата.

Павићевић је као последњи играч одбране фаулирао Гоуу, а пољски судија му је одмах показао црвени картон. Тренер Црвене звезде Миодраг Божовић одмах је реаговао и уместо Ковачевића убацио Јовановића.

Црвена звезда и Каират тренутно играју без голова. Реванш меч је на програму за недељу дана у Казахстану.

Овом утакмицом црвено-бели отварају нову сезону. Уједно, ово је први њихов меч у Европи после две године, јер је УЕФА суспендовала Звезду, која прошле сезоне није била учесник евро купова.

45. минут – 0:1, стрелац Гоу! Нападач из Обале Слоноваче је током целог првог полувремена задавао много проблема Звездиној одбрани, а такву игру је крунисао у последњем минуту тог дела. Дао је гол маказицама из петерца после убацивања Изаела главом са десне стране, а судија Франковски из Пољске је показао на центар ИАКО ЈЕ ГОУ БИО У СУМЊИВОЈ СИТУАЦИЈИ.

Извор: Курир.рс