TИМ СРПСКОГ ТРЕНЕРА ГУБИО ЈЕ МЕЧ СА 2:0, а онда се десило чудо које ће Енглеска запамтити!

0

slavisa jokanović trener 61

Енглески Вотфорд, тренера Славише Јокановића губио је са 2:0 на полувремену, а онда се у наставку игре десио преокрет који ће вас изненадити.

Шта је српски тренер Славиша Јокановић рекао фудбалерима Вотфорда на полувремену остаће тајна… Али, Вотфорд је против Блекпула од 0:2 стигао до победе од 7:2.

За других 45 минута, постигли су седам голова, од чега четири нападач Одион Игало и вратили се на позицију шест, која води у доигравање за Премијер лигу.

Најпре су Орланди у 18 и Дејвис у 42 затресли мрежу Вотфорда, и све је деловало изгубљено. А онда, почиње нешто што се ретко виђа

Почетак другог полувремена Игало даје гол у 47. минуту, већ у 53. Дини изједначује а у 54. Игало доноси предност 3:2.

Било је супер, Вотфорд је имао победу у џепу али је остало још пола сата игре. Видра је у 59. дао нови гол за 4:2 и победа је била близу.

Али, Јокановић није желео само победу, желео је демолирање ривала.

Анђела у 66. минуту доноси 5:2, а Игало у 73. и 81. доноси коначних 7:2 за Вотфорд.